Zkušenosti

MARTINE
Ach ano, už zase pracuji, každodenní rutina nastala a práce mě opět pohlcuje. Ale … jaký výlet to byl! Jaké krásné vzpomínky… V Praze jsem už byla, ale tentokrát jsem objevila zemi, její zvyky a samotné lidi.

GILLES
Vzpomínky na čas v Čechách a na Vaši příjemnou společnost jsou nyní mou součástí a pravidelně se mi vracejí do povědomí. Doufám, že jednoho dne nás život přiměje znovu se setkat.

FRANCELINE
S velkým potěšením čtu Váš e-mail, jen mi chyběl Váš hlas, stále mi v uších zní! …. Ještě jednou vám děkuji za Vaši podporu během naší cesty, která ve mně zanechává příjemné vzpomínky a dala mi poznat Česko, na které nezapomenu.

CORINA
Píši Vám ještě z malé zahrádky ve dvoře hotelu a jsem si jistá, že to není naposledy. Moc se mi líbila Vaše upřímnost, Váš smysl pro humor a Vaši inteligenci. Obdivovala jsem Vaši flexibilitu, když se objevilo nečekané, byla byste skvělým lídrem / manažerem v podnikání! Bylo by pro mě velkým potěšením zůstat v kontaktu. Hodně štěstí v dalších kariérních krocích – dejte mi vědět!

CHANTAL a HUGH
Milá Heleno, jak Ti mohu poděkovat za tyto nezapomenutelné prázdniny, které jsi nám umožnila prožít! Za každodenní nové báječné zážitky! Za Tvou vřelou a milou osobnost… Tvou osobní kulturu, Tvou emoční inteligenci, Tvou dostupnost, Tvou drahocennou pomoc a Tvůj zájem o každého z nás! Děkujeme za tato mimořádná setkání s českými sbory a štědrými lidmi, kteří nás přivítali s otevřenou náručí! Na naše turné po České republice si uchováme hezké vzpomínky a Ty máš v našich srdcích zvláštní místo. Okouzlila jsi nás a dělala radost svým úsměvem a křehkým ostýchavým smíchem! Přejeme Ti hodně lásky a štěstí s rodinkou a hlavně zdraví! Dávej na sebe pozor ! Se vší naší vděčností a náklonností!

JOSÉE
Byla jsi opravdu skvělý doprovod. Jsi profesionál, velkorysý s velkým osobním darem. U mně budeš vždy vítána …

LISE
Milá Heleno!! Díky za všechno !! Jaké potěšení mít společníka, jako jste Vy! Jedinečná! Chytrá a trpělivá!

KAMILA
Moje drahá Heleno! Za úspěchem tohoto výjimečného zájezdu stojí především Tvá laskavost, trpělivost, smysl pro humor. Ještě jednou děkuji. Těším se, že se v září opět uvidíme!

PETR
Moje drahá Heleno! Slova nestačí! Děkuji. Posílám vám e-mailovou zprávu z Montrealu. jsi můj anděl!!!

JEAN LUC
Děkuji Heleno, udělala jsi tento výlet skvělým. Díky za všechny překlady a pomoc. Děkuji zejména za trpělivost. Srdečně zdravím.